KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14424036
nr 1442 4036
Ruben Wallström
(1888-1953), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad. Olja på pannå, 36x33, yttermått inklusive ram: 50x46 cm
Ruben Wallström, svensk konstnär född 1888, död 1953 .
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 januari 2022
kl 20:55:04
350 kr
400 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
Ruben Wallström
Läs mer om Ruben Wallström